Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 750 m2 čim večje zadnjih 14 dni do 257 eur/m2 pritličje" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 126 €/m2
Omeji iskanje
09.05.2026.,
www.indomio.si
637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si