Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 76000 eur 110 m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 418 €/m2
Omeji iskanje
19.05.2026.,
www.indomio.si
110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si