• GoHome Professional
nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje igrišče

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje igrišče" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 290 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2 (malo manjši)
    • 830 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 75000 eur (malo cenejši)
    • 82000 eur (malo dražje)
    • do 82 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje igrišče'
16.000 €
45.000 €
38.000 €
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled