• GoHome Professional
nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 terasa cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 terasa cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 terasa cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 terasa cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2 (malo manjši)
    • 830 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 75000 eur (malo cenejši)
    • 82000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
 
+9%

Spremembe cen iz 750.000 € na 821.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, RAKOVNIK, 821.000 €, 225,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 190.000 €
08.10.2025 - 910.000 €
12.11.2025 - 849.000 €
04.02.2026 - 750.000 €
27.02.2026 - 821.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša – Ljubljana okolica – Medvode (Rakovnik), novogradnja, zgrajeno l. 2023, P+1, bruto tlorisna površina 224,70 m2, uporabna površina 172,80 m2, bivalni prostor 157,90 m2, shramba 14,90 m2, zemljišče 773,00 m2. Cena: 821.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 790 m2 terasa cena zrasla (6)
  • nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 cena zrasla (7)
  • nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 terasa (20)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled