• GoHome Professional
nepremicnine.net do 820 m2 do 15000 eur padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 820 m2 do 15000 eur padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 820 m2 do 15000 eur padla cena najnovejše najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 820 m2 do 15000 eur padla cena najnovejše najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 780 m2 (malo manjši)
    • 860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 14000 eur (malo cenejši)
    • 15000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 825.000 € na 780.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 780.000 €, 343,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.03.2026 - 825.000 €
21.05.2026 - 780.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 1998, 785 m2 zemljišča, parkirišče, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V Mostah, med Očesno kliniko in Zdravstvenim domom Moste, prodamo stavbo z dvema zemljiščema. Po podatkih geodetske uprave znaša bruto površina stavbe 343 m2, zemljišči skupaj....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 680.000 € na 648.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 648.000 €, 176,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.05.2026 - 680.000 €
21.05.2026 - 648.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 648.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST: Hisa s srcem v zelenih Vižmarjah MOZNOST DVEH SAMOSTOJNIH STANOVANJSKIH ENOT V ENI HIŠI! Parcela: 512 m² | Bivalna površina: 176 m² | Dodatni objekt: 20 m² | Leto gradnje: 1975....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 494.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PEKRE, 494.000 €, 198,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €
21.05.2026 - 494.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 494.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 549.500 € na 465.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTOVEC, 465.000 €, 292,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 549.500 €
21.05.2026 - 465.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 465.000,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 285.000 € na 255.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, CELJE, 255.000 €, 163,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 285.000 €
21.05.2026 - 255.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 628 m2 zemljišča, K+P+1, Stanovanjska hiša Celje, prodamo. Cena: cca 255.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne stanovanjske hiše na iskani lokaciji v neposredni bližini centra mesta Celje. Hiša s skupno površino 163,9 m² neto tlorisnih....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 230.000 € na 220.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, DRAGOMER, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 260.000 €
10.02.2026 - 245.000 €
13.02.2026 - 240.000 €
11.04.2026 - 230.000 €
20.05.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

48 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2000, 187 m2 zemljišča, P/1 nad., Stanovanje s kuhinjo in dnevno sobo, spalnico, garderobo, shrambo in kopalnico. Stanovanju pripada lasten vrt 187 m2, z letno kuhinjo, garažo za dva avtomobila, kletjo in skupno kurilnico, prodamo.....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 230.000 € na 179.900 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALE DOLE, 179.900 €, 210,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 230.000 €
21.05.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

210 m2, hiša, zgrajena l. 1773, 98.166 m2 zemljišča, K+P, Stara kmetija - Male Dole, prodamo. Cena: cca 179.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji čudovitega, strnjenega kmetijskega posestva v naselju Male dole nad Vojnikom, ki ponuja izjemno priložnost za življenje v objemu narave ali....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 175.000 € na 169.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 105.000 € na 90.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 105.000 €
21.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.indomio.si

48,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 1.702 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR NOVO MESTO, Birčna vas, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, v velikosti 48,30 m2, zgrajene l. 1967, ter zasnovane v dveh etažah, P+M. Pritličje in mansarda sta povezani z notranjimi stopnicami,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 820 m2 padla cena najnovejše najdražje (15)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>