• GoHome Professional
nepremicnine.net do 82000 eur do 870 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 82000 eur do 870 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 82000 eur do 870 m2 čim manjše balkon prvo nadstropje cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 82000 eur do 870 m2 čim manjše balkon prvo nadstropje cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manjši)
    • 910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 77000 eur (malo cenejši)
    • 86000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+2%

Spremembe cen iz 183.724 € na 187.718 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 187.718 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.574 €
25.04.2025 - 172.809 €
11.12.2025 - 183.724 €
20.05.2026 - 187.718 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 187.718,59 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 220.628 € na 230.656 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 230.656 €, 95,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 220.628 €
20.05.2026 - 230.656 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 230.656,82 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 199.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Melje, 199.000 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 189.000 €
22.05.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 870 m2 čim manjše balkon prvo nadstropje cena zrasla (6)
  • nepremicnine.net do 82000 eur do 870 m2 čim manjše balkon prvo nadstropje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>