• GoHome Professional
nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje balkon Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje balkon najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 670 m2 (malo manjši)
    • 740 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 79000 eur (malo cenejši)
    • 88000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, K+P+M, v celoti prenovljen L. 2025, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji popolnoma....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

268,63 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,61 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 688.000 €, 309,00 m2 cca 2230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

309,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1996, 238 m2 zemljišča, K+P+1+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in urejene enote dvojčka v Šmartnem pod Šmarno Goro v občini Ljubljana. Nepremičnina ima 4 etaže (K+P+1+M) razporejene na 309,7 m2. Hiša je klasično grajena in stoji na prijetni in urejeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 650.000 €, 208,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

208,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1932, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v tri stanovanjski meščanski vili, letnik 1932, na naslovu Vidmarjeva 5, Ljubljana. Stanovanje obsega prvo nadstropje in mansardo in po podatkih Geodetske uprave republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,34 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 348.000 €, 60,00 m2 cca 5800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 2001, 2/2 nad., Novejši, prostornejši in opremljen dvosobni apartma z dvema balkonoma, dvema parkirnima mestoma v garaži ter čudovitim panoramskim razgledom na morje in piranski zaliv, v 2.ND. in hkrati na vrhu apartmajske hiše. Nova....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

192,31 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,31 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

95,47 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 298.000 €, 206,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

206 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1991, 231 m2 zemljišča, 3/4 nad., prodamo. Cena: 298.000,00 EUR BLED – PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI BIVANJE V NEPOSREDNI BLIŽINI JEZERA Posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja z vrtom, v stanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v urejenem in mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

56,25 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 710 m2 najdražje balkon najnovejše (25)
  • nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje najnovejše (5)
  • nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje balkon (42)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>