• GoHome Professional
nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje balkon do 1100 eur/m2 pritličje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje balkon do 1100 eur/m2 pritličje" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 696 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 670 m2 (malo manjši)
    • 740 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 51000 eur
    • do 64000 eur (povprečna cena)
    • do 77000 eur
    • do 648 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 96.000 € na 89.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 89.000 €, 99,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €
23.05.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 84000 eur do 710 m2 najdražje balkon do 1100 eur/m2 pritličje'
75.000 €
75.000 €
70.000 €
 
-13%

Spremembe cen iz 95.000 € na 83.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTRUPERT, 83.000 €, 72,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.03.2026 - 95.000 €
14.04.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

72 m2, bivalen, zgrajen l. 2012, 576 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Mirna, zasebna in idilična lokacija – bivalni vikend Ravnik, Šentrupert, Mirna Na mirni in zasebni lokaciji, obdani z naravo in zelenjem, prodamo bivalni vikend novejše gradnje, ki ponuja prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 69.000 €, 75,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2025.,

www.indomio.si

75 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.391 m2 zemljišča, P+M, hiša z zidanim gospodarskim poslopjem, ki se tudi lahko spremeni v bivalno enoto, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem v mirnem okolišu urejenih hiš. Hiša je potrebna popolne prenove. Hiša:....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 67.990 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji vikendice v Sladki Gori, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 2864 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 130 m2 skupne površine. Pred hišo je zakopan zalogovnik za deževnico 8000 L, ki je namenjen....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 55.000 €, 105,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.428 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Bivalni vikend v objemu narave – vaš pobeg iz mestnega vrveža! Iščete kotiček miru, kjer boste zadihali s polnimi pljuči in se zbudili ob ptičjem petju? Ta čudovit bivalni vikend z urejenim....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled