• GoHome Professional
nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 čim večje" je bilo najdenih 671 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 766 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2 (malo manjši)
    • 870 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 83000 eur (malo cenejši)
    • 92000 eur (malo dražje)
    • do 600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POLZELA, 89.000 €, 867,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 čim večje'
33.500 €
23.000 €
7.500 €
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 73.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2020.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 80.000 €, 890,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 26.000 €, 881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 30.000 €, 877,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

877 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenje Vrhpolje, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 877,00 m2. Zemljišče je ravno in dostopno po javni asfaltni cesti. Namenska raba zemljišča je 100 % površine podeželskega naselja. Priključki Na in ob parceli teče....

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 95.000 €, 866,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 38.340 €, 852,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, DORNAVA, 38.000 €, 849,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče v mirnem stanovanjskem naselju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V mirnem naselju Dornava, je na prodaj urejena zazidalna parcela, v velikosti 849 m². Zemljišče je ravno, med stanovanjskimi hišami, do njega bo ob prodaji urejena služnostna....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 35.000 €, 835,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam gradbeno parcelo 500m od centra Šentilja in 2 km do Avstrijske meje. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Košaki, 80.000 €, 832,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

832 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče ob Šentiljski cesti za centralne dejavnosti in stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Ob Šentiljski cesti v Mariboru prodamo stavbno zemljišče v izmeri 832 m2. Zemljišče se nahaja na območju, ki je namenjeno centralnim dejavnostim,....

 
 
 
  Zemljišče, STRANSKA VAS, 35.000 €, 825,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

825 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR NOVO MESTO, Stranska vas, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v izmeri 825,00 m2. Po namenski rabi zemljišče predstavlja cca. 247,50 m2 površin podeželskega naselja, ostalo pa je kmetijsko zemljišče in manjši del površine....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 80.000 €, 800,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na izjemno lepi lokaciji,parcela v objemu narave, pod gozdičkom in obenem v centru mesta,vsa infrastruktura; do AC 700m,15min do Ljubljane; dobra povezava z Lj-vlak,avtobus .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 71.200 €, 800,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu nad Medvodami posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel. Skupna izmera je 800 m2. Parceli sta v celoti zazidljivi. Dovoljena je gradnja nizkih enostanovanjskih ali dvostanovanjskih objektov tipa P+1+M ali P+T.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠOŠTANJ, 27.000 €, 800,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče, ki ponuja izjemno priložnost za gradnjo vašega sanjskega doma. Nahaja se na Levstikovi ulici 6 in omogoča enostaven dostop do vseh pomembnih mestnih storitev. Skupna površina zemljišča meri 800 kvadratnih metrov.....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 796,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

796 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m2, ki je na voljo za prodajo in predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v mirnem okolju, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m², ki je na voljo....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, LOKEV, 61.857 €, 783,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-253 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče Lokev - bližina Lipice in italijanske meje, 783 m2, zazidljivo. Vodovodni, elektro in telekomunikacijski priključek v bližini. Bližina Divače, Sežane in avtoceste (6km).Cena 79 eur/m2i. Za več informacij smo vam na....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 669)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.