• GoHome Professional
nepremicnine.net do 88000 eur padla cena zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 88000 eur padla cena zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 88000 eur padla cena zadnjih 7 dni Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 88000 eur padla cena zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 83000 eur (malo cenejši)
    • 92000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 84.990 €, 1148,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

1.148 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 84.990,00 EUR Zazidljivo zemljišče na odlični lokaciji v začetku Rošpoha. Bližina centra mesta Maribor in vseeno v objemu narave! Zemljišče z J orientiranostjo v velikosti 1.148m2, od katerih je 419m2 zazidljivih, preostalo je kmetijsko. Zazidljivi....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 88.816 €, 990,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

990 m2, zazidljiva, ravno, osončeno zazidljivo zemljišče na mirni lokaciji, investicijska priložnost, prodamo. Cena: 88.816,00 EUR ODLIČNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST! Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča v mirnem in urejenem naselju Bukovžlak, le streljaj....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 65.000 €, 4352,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si