• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše do 750 m2 - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše do 750 m2 - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše do 750 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše do 750 m2" je bilo najdenih 653 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 799 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 632 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 78.000 €, 780,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Blatu v Slovenskih Konjicah prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Na parceli je voda in elektrika, ter cesta do parcele, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR Na obeh straneh so že pozidani hiši. Pokličite za več informacij. .

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 780,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu narave, primerno za različne bivalne ali investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu....

 
 
 
  Zemljišče, LOKEV, 61.857 €, 783,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-253 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče Lokev - bližina Lipice in italijanske meje, 783 m2, zazidljivo. Vodovodni, elektro in telekomunikacijski priključek v bližini. Bližina Divače, Sežane in avtoceste (6km).Cena 79 eur/m2i. Za več informacij smo vam na....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 796,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

796 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m2, ki je na voljo za prodajo in predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v mirnem okolju, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m², ki je na voljo....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 80.000 €, 800,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na izjemno lepi lokaciji,parcela v objemu narave, pod gozdičkom in obenem v centru mesta,vsa infrastruktura; do AC 700m,15min do Ljubljane; dobra povezava z Lj-vlak,avtobus .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 71.200 €, 800,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu nad Medvodami posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel. Skupna izmera je 800 m2. Parceli sta v celoti zazidljivi. Dovoljena je gradnja nizkih enostanovanjskih ali dvostanovanjskih objektov tipa P+1+M ali P+T.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠOŠTANJ, 27.000 €, 800,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče, ki ponuja izjemno priložnost za gradnjo vašega sanjskega doma. Nahaja se na Levstikovi ulici 6 in omogoča enostaven dostop do vseh pomembnih mestnih storitev. Skupna površina zemljišča meri 800 kvadratnih metrov.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, STRANSKA VAS, 35.000 €, 825,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

825 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR NOVO MESTO, Stranska vas, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v izmeri 825,00 m2. Po namenski rabi zemljišče predstavlja cca. 247,50 m2 površin podeželskega naselja, ostalo pa je kmetijsko zemljišče in manjši del površine....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 631-653 (od skupaj 653)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>