• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur 940 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 89000 eur 940 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur 940 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur 940 m2 čim manjše" je bilo najdenih 68 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 47 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 890 m2 (malo manjši)
    • 990 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 44 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POLZELA, 89.000 €, 867,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....

 
 
 
  Zemljišče, DORNAVA, 38.000 €, 849,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče v mirnem stanovanjskem naselju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V mirnem naselju Dornava, je na prodaj urejena zazidalna parcela, v velikosti 849 m². Zemljišče je ravno, med stanovanjskimi hišami, do njega bo ob prodaji urejena služnostna....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 89000 eur 940 m2 čim manjše'
42.958 €
35.000 €
60.000 €
  Zemljišče, KOPIVNIK, 38.340 €, 852,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 95.000 €, 866,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 30.000 €, 877,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

877 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenje Vrhpolje, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 877,00 m2. Zemljišče je ravno in dostopno po javni asfaltni cesti. Namenska raba zemljišča je 100 % površine podeželskega naselja. Priključki Na in ob parceli teče....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 26.000 €, 881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 80.000 €, 890,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.500 €, 894,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.500,00 EUR URŠNA SELA, Makute, prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 894,00 m2. Po namenski rabi se parceli nahajata pretežno na območju drugih kmetijskih zemljišč in v manjšem delu na območju površine cest cca. 10 m2. Priključki....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE BRUSNICE, 23.000 €, 899,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 73.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2020.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 18.800 €, 918,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Očeslavcih, občina Gornja Radgona, prodajamo gradbeno parcelo. Gre za sončno parcelo z lepim razgledom proti zahodu, na zavetrni in nepoplavni legi. Zemljišče v izmeri 917 m2 je trikotne oblike in ima rahel....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 25.000 €, 926,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

926 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Dobrina, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

930 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in trgovine je dobrih 1000 m. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zadnjo v vrsti zazidljivih parcel, v objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in....

 
 
 
  Zemljišče, SELO PRI IHANU, 30.000 €, 932,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

932 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na dobri lokaciji, 5km do priključku na avtocesto se v Selo pri Ihanu prodaja zemljišče velikosti 932 m2 namenjeno za industrijo, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Sama lokacija je tudi zelo primerna za logistični center, saj je odlična povezava....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.000 €, 939,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

939 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, gradbeni načrt, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI LITIJI, 29.500 €, 946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo z bivalno brunarico, mirna lokacija, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR Na voljo je zazidljivo zemljišče za prodajo v prekrasni lokaciji Jelenska reber, Dole pri Litiji. Ta prostorna parcela, ki se razteza na skupno 946 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....