Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur do 52 eur/m2 najceneje 2160 m2" je bilo najdenih 36 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 18 €/m2
Omeji iskanje
16.11.2023.,
www.salomon.si
Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....
04.12.2023.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Prodam kmetisko zemlisce je na soncni legi. prcela je ravna dostopna iz javne ceste.mozno gradnja kmetiske lope. Primerna za vrtickarje konje rejo puranov rastlnjak soncno elektrano zelo lepa prcela .
06.11.2024.,
www.indomio.si
2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....
10.04.2024.,
www.indomio.si
2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....
04.03.2026.,
www.indomio.si
2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....
04.02.2026.,
www.indomio.si
2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....
20.03.2024.,
www.kumi.si
Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Elektrika je na parceli, voda do parcel. .
17.09.2025.,
www.indomio.si
2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....
21.02.2026.,
www.indomio.si
2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....
21.01.2025.,
www.indomio.si
2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....
18.05.2026.,
www.indomio.si
2.044 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s kozolcem – odlična priložnost za investicijo ali oddih v naravi Prodamo lepo urejeno kmetijsko zemljišče, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in potenciala za razvoj. Na parceli....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....
29.10.2025.,
www.indomio.si
2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....
10.04.2025.,
www.indomio.si
2.145 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče - oljčnik - šmarje, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR V Šmarjah (občina KOPER) PRODAMO OLJČNIK Oljčnik sestavljata dve parceli,ki se držita ena druge. Gre za parceli 1264 in 1265 KO ŠMARJE, v skupni izmeri 2145 m2. Na parcelah....
Danes,
www.indomio.si
2.257 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 31.600,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2257m2 v Trnovljah pri Celju. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Dostop je urejen neposredno iz občinske ceste. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je da kupec povrne del....
07.05.2020.,
www.nepremicninskioglasnik.com
GORENJE KAMENJE, NEPOSREDNJA BLIŽINA NOVEGA MESTA 2.016 m2, posest, Prodamo zidanico z vionogradom na zelo lepi mirni in sončni lokaciji v neposrednji bližini Novega mesta. Cena po dogovoru, prodamo. Tel. 040/832-514, 07/620-90-06. .
23.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .
04.01.2026.,
www.indomio.si
2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....
21.03.2026.,
www.indomio.si
2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....
27.03.2025.,
www.indomio.si
2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....
17.05.2026.,
www.indomio.si
1.946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 PRODAJA STAVBNEGA ZEMLJIŠČA – Sevnica, Ribniki Na mirni in prijetni lokaciji v Sevnici prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.946 m², namenjeno stanovanjski gradnji. Parcela se nahaja na lepo dostopni....
23.03.2025.,
www.indomio.si
2.200 m2, zazidljiva, prodamo zazidljivo zemljo, 2200 m2, sončna, 40% zazidljivost v urejenem okolju stanovanjskih hiš, blizu ac lopata, 5 min do celja(naslov najbližjega soseda galicija 78, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .
14.03.2025.,
www.indomio.si
2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....
25.01.2025.,
www.indomio.si
2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....
04.09.2025.,
www.indomio.si
2.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. Zemljišče....
16.07.2020.,
www.kumi.si
Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....
15.11.2025.,
www.indomio.si
1.952 m2, zazidljiva, v naravi, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, urejeno naselje, hiter dostop do Maribora, na novo komunalno opremljeno zemljišče, nov asfalt, prodamo. Cena: 67.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo zazidljivo zemljišče, ki se nahaja v urejenem naselju,....
02.10.2025.,
www.indomio.si
2.120 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu - zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.170 m2 na mirni in urejeni lokaciji v Gornji Radgoni, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu – zazidljivo....