Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 čim manjše balkon ogrevanje je centralno" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.577 €/m2
Omeji iskanje
Danes,
www.indomio.si
26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4/6 nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, blok ima dvigalo, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si