• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 zadnjih 7 dni čim večje urejeno padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 zadnjih 7 dni čim večje urejeno padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 čim večje urejeno padla cena (6)
  • nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 zadnjih 7 dni čim večje urejeno (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>