• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur ekskluzivno čim večj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 89000 eur ekskluzivno čim večj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur ekskluzivno čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur ekskluzivno čim večje" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 407 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 480 m2
    • do 600 m2
    • 600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 600 m2
    • 710 m2
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 62 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 83.000 €, 147,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490281015-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo hiša v Knežaku, ki je v fazi renovacije, streha je že nova, v treh etažah, v prvi etaži se nahajajo graža in kletni prostori s kurilnico in kolesarnico v izmeri cca 50 m2,....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JAGODJE, 65.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 15.000 €, 2632,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.632 m2, zazidljiva, Sonce, mir in strateška lokacija: elitna vzhodna lega z vinogradom in gradbenim delom le 10 minut od avstrijske meje in avtoceste. Idealno za tiste, ki iščejo popolno zasebnost v območju z nizko gostoto poselitve, a s hitrim dostopom do infrastrukture in priključki....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 89000 eur ekskluzivno čim večje'
79.000 €
22.000 €
15.348 €
  Zemljišče, ZABUKOVJE, 24.990 €, 1581,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1.581 m2 velikega stavbnega zemljišča obdanega z gozdovi. Dostop je možen direktno iz javne ceste. Na zemljišču se nahajajo voda in komunikacije, elektrika pa je v neposredni bližini. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 30.807 €, 1467,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, Varna naložba v Prlekiji. Hitra ureditev prepisa lastništva. Možnost takojšnje gradnje na sončni legi, prodamo. Cena: 30.807,00 EUR FANTASTIČNA, ENKRATNA PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI GRADNJO VAŠEGA SANJSKEGA DOMA V OSREDNJEM DELU PRLEKIJE! V mirnem in urejenem....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 53.500 €, 1186,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.000 €, 1007,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 55.000 €, 230,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2023.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1985, 435 m2 zemljišča, P+1, Ekskluzivna ponudba. Samostojna hiša z gospodarskim poslopjem v vasi Zarečje čaka na novega lastnika. Parcela v velikosti 435 m2 ter nepremičnine v izmeri 230 m2. Hiša ima obnovljeno streho iz leta 1985....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M/3 nad., prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmerijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 88.000 €, 76,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

76 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1980, P/4 nad., prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Poslovni prostor na odlični lokaciji v Celju! Na priljubljeni lokaciji ob glavni mestni vpadnici v Celju prodajamo sodobne pritlične poslovne prostore, idealne za različne dejavnosti. Prostor obsega....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2015, klet, Na voljo je ekskluzivna pisarna v kletni etaži zgodovinske stavbe v centru Maribora, na Ulici heroja Šlandra. Pisarniški prostor, velik 64,5 m2, obsega tri povezane pisarne z električnim ogrevanjem in hlajenjem, prezračevanjem,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 95.990 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321063-18 Ogled oglasa na strani ponudnika ** Odlična investicijska priložnost - Poslovni prostor v centru Slovenske Bistrice ** ** Ekskluzivna ponudba ** ** 103m2 ** V samem centru Slovenske Bistrice, natančneje na naslovu Trg Svobode 10, ekskluzivno posredujemo pri....