• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur vsaj 820 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 89000 eur vsaj 820 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur vsaj 820 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur vsaj 820 m2" je bilo najdenih 684 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 23 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 780 m2 (malo manjši)
    • 860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 14 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 89000 eur vsaj 820 m2'
89.000 €
35.000 €
30.000 €
  Zemljišče, STRANSKA VAS, 35.000 €, 825,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

825 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR NOVO MESTO, Stranska vas, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v izmeri 825,00 m2. Po namenski rabi zemljišče predstavlja cca. 247,50 m2 površin podeželskega naselja, ostalo pa je kmetijsko zemljišče in manjši del površine....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Košaki, 80.000 €, 832,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

832 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče ob Šentiljski cesti za centralne dejavnosti in stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Ob Šentiljski cesti v Mariboru prodamo stavbno zemljišče v izmeri 832 m2. Zemljišče se nahaja na območju, ki je namenjeno centralnim dejavnostim,....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, DORNAVA, 38.000 €, 849,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče v mirnem stanovanjskem naselju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V mirnem naselju Dornava, je na prodaj urejena zazidalna parcela, v velikosti 849 m². Zemljišče je ravno, med stanovanjskimi hišami, do njega bo ob prodaji urejena služnostna....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 38.340 €, 852,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 95.000 €, 866,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 30.000 €, 877,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

877 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenje Vrhpolje, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 877,00 m2. Zemljišče je ravno in dostopno po javni asfaltni cesti. Namenska raba zemljišča je 100 % površine podeželskega naselja. Priključki Na in ob parceli teče....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 26.000 €, 881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 80.000 €, 890,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.500 €, 894,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.500,00 EUR URŠNA SELA, Makute, prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 894,00 m2. Po namenski rabi se parceli nahajata pretežno na območju drugih kmetijskih zemljišč in v manjšem delu na območju površine cest cca. 10 m2. Priključki....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE BRUSNICE, 23.000 €, 899,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 73.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2020.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 18.800 €, 918,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Očeslavcih, občina Gornja Radgona, prodajamo gradbeno parcelo. Gre za sončno parcelo z lepim razgledom proti zahodu, na zavetrni in nepoplavni legi. Zemljišče v izmeri 917 m2 je trikotne oblike in ima rahel....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 25.000 €, 926,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,