Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 do 587 eur/m2 najdražje" je bilo najdenih 388 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 236 €/m2
Omeji iskanje
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281028-145 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše potrebne prenove v centru Slovenskih Konjic, ki je bila zgrajena leta 1800, ter stoji na 426 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 156,80 m2 skupne površine, od tega 98,40 m2 uporabne površine. - PRITLIČJE:....
04.12.2025.,
www.indomio.si
610 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
04.12.2025.,
www.indomio.si
602 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
14.05.2026.,
www.indomio.si
180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....
10.11.2025.,
www.indomio.si
177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
obnovljena leta 2005 .
05.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....
23.01.2026.,
www.indomio.si
524 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela za investicijo, Odlična priložnost za investitorje, Hiter dostop do Ljubljane, Zeleno in mirno okolje, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO: Parcela s projektom gradnje dvojčka Odlična priložnost za investitorje ali zasebne kupce, ki želijo gradnjo....
22.04.2026.,
www.indomio.si
165,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1980, Poslovni prostor, storitve, Letuš, Braslovče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LETUŠ, gostinski lokal s pripadajočim zemljiščem LETUŠ, naprodaj je del stavbe - gostinski lokal, nekoč poznano gostišče Pirnat v Letušu, v....
23.01.2025.,
www.indomio.si
180 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1981 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Površina objekta: 180m2 Površina zemljišča: 900m2 Možnost nakupa....
22.01.2026.,
www.indomio.si
750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....
01.02.2023.,
www.indomio.si
166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....
11.02.2026.,
www.indomio.si
628 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča z izdanim gradbenim dovoljenjem (GD) za enodružinsko stanovanjsko stavbo, začeta gradnja in možnost spremembe gradbenega dovoljenja oz. idejna zasnova za spremembo GD, v ceni je zajeta parcela, plačan....
05.06.2024.,
www.indomio.si
866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .
04.12.2025.,
www.indomio.si
549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
03.12.2024.,
www.indomio.si
767 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična mobilna lokacija, raven teren, urejen dostop, komunalna infrastruktura ob parceli, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični, varni, mirni in sončni lokaciji. Meri 766 m2, manjši del parcele je kmetijske namenske rabe.....
19.05.2026.,
www.indomio.si
159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....
30.05.2024.,
www.indomio.si
539 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, vpisano v ZK, brez bremen, urejen dostop, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v neposredni bližini zdraviliškega kompleksa Šmarješke Toplice. Na parceli stoji lesen objekt iz leta 1980, dimenzije 5 x 5,75 m....
12.09.2025.,
www.indomio.si
608 m2, zazidljiva, komunalno opremljeno zemljišče, naselje Dobrova, neposredna bližina Šmartinsko jezero, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo stanovanjske hišo na odlični in iskani lokaciji v Celju, Dobrova ob Šmartinskem jezeru. Zemljišče je že komunalno....
23.10.2025.,
www.indomio.si
637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....
14.10.2023.,
www.indomio.si
157,8 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1998, PK/3 nad., neizdelan poslovni prostor v poslovno-stanovanjskem objektu na frekventni lokaciji v centru Žalca, v prostoru so pripeljani priključki, primerno za arhiv, trgovino, storitveno dejavnost, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR .
31.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Objekt se nahaja na mirni lokaciji, parcela je lepa, urejena s sadnim drevjem. Urejen je telefonski priključek in kabelska TV. Objekt je masivne gradnje s 200 m2 površine, ki stoji na 1289 m2 parceli.V kleti je prostor za ozimnico ter kurilnica s kombinirano kotlovnico na trda in....