• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 padla cena najceneje do 692 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 padla cena najceneje do 692 eur/m2" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 413 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manjši)
    • 910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 40000 eur
    • do 50000 eur (povprečna cena)
    • do 60000 eur
    • do 501 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 padla cena najceneje do 692 eur/m2'
38.000 €
38.000 €
39.000 €
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje pa je zgrajeno iz 12 cm lesenih brun. Prostori v prizidku še niso finalizirani.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 16.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.04.2026 - 59.000 €
16.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

GABROVKA, KUMPOLJE 3, CENA PO DOGOVORU - Prodaja, Hiša Dvojček .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 58.000 € na 55.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VELIKA GOBA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.11.2024 - 70.000 €
28.04.2025 - 63.000 €
02.02.2026 - 58.000 €
09.03.2026 - 55.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2024.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Stanovanjska hiša je zgrajena do III. podaljšane gradbene faze s čudovitim razgledom na dolenjsko gričevje, mirno vaško okolje. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.09.2025 - 90.000 €
24.02.2026 - 85.000 €
10.03.2026 - 61.000 €
31.03.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 609 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR V osrčju mirne vasi Konec (krajevna skupnost Podgrad), pod obronki Gorjancev, je naprodaj starejša domačija, ki obsega: stavbno zemljišče v velikosti 609,00 m2, na katerem stoji Stanovanjska....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
 
-32%

Spremembe cen iz 95.000 € na 65.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 85.500 € na 70.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KUŠTANOVCI, 70.000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.07.2025 - 85.500 €
19.05.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 8.379 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 87.000 € na 80.000 € z dne 04.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODKRAJ PRI VELENJU, 80.000 €, 718,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 87.000 €
04.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

718 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z gradbenim dovoljenjem v pridobivanju, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na lepi razgledni točki je na prodaj parcela za gradnjo. Parcela je na sončni strani. V bližini so vsi komunalni priključki. Na parceli je predvidena modrna enostanovanjska hiša,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.