• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 urejeno" je bilo najdenih 103 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 858 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2 (malo manjši)
    • 830 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 88000 eur (malo cenejši)
    • 97000 eur (malo dražje)
    • do 575 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, GORA PRI PEČAH, 68.000 €, 603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2025.,

www.indomio.si

603 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v mirni vaški soseski v bližini Moravč. Stavbno zemljišče velikosti 603 m2 je v rahlem naklonu, je v celoti stavbno in komunalno opremljeno. Na območju je možna gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 80.000 €, 744,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

744 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA VAŠO POSLOVNO DEJAVNOST! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 744m2 na atraktivni lokaciji v neposredni bližini izvoza avtoceste Celje center. Zemljišče je po Lokacijski informaciji v celoti....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 89.000 €, 867,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-103 (od skupaj 103)

<< <1 2 3> >>