• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur do 780 m2 balkon ogr - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 93000 eur do 780 m2 balkon ogr - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur do 780 m2 balkon ogrevanje je centralno čim večje padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur do 780 m2 balkon ogrevanje je centralno čim večje padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 88000 eur (malo cenejši)
    • 97000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 114.900 € na 96.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 96.000 €, 99,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 95.000 € na 83.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTRUPERT, 83.000 €, 72,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.03.2026 - 95.000 €
14.04.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

72 m2, bivalen, zgrajen l. 2012, 576 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Mirna, zasebna in idilična lokacija – bivalni vikend Ravnik, Šentrupert, Mirna Na mirni in zasebni lokaciji, obdani z naravo in zelenjem, prodamo bivalni vikend novejše gradnje, ki ponuja prijetno....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 93000 eur do 780 m2 balkon čim večje padla cena (4)
  • nepremicnine.net do 93000 eur do 780 m2 balkon ogrevanje je centralno čim večje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>