• GoHome Professional
nepremicnine.net do 96000 eur do 830 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 96000 eur do 830 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 96000 eur do 830 m2 čim manjše urejeno Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 96000 eur do 830 m2 čim manjše urejeno nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2 (malo manjši)
    • 870 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 91000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 295.000 €, 49,00 m2 cca 6020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

49,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2002, 12,8 m2 zemljišča, klet, lastniško parkirno mesto v garaži, odlična lokacija, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2s stanovanja v 1n na odlični lokaciji 2 min do promenade, trgovine, ZD, šole, vrtca ali knjižnjice. Velika prednost....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2025, 6/9 nad., prodamo. Cena: 268.000,00 EUR PRODAMO: Svetlo in takoj vseljivo 2-sobno stanovanje v Prisojah (Koper) Na odlični in priljubljeni lokaciji v naselju Prisoje posredujemo pri prodaji prijetnega, redno vzdrževanega in funkcionalnega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 390.000 €, 60,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, K+P+M, hiša z razgledom, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

108,25 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, adaptirano l. 2007, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 830 m2 čim manjše urejeno nazadnje objavljeni oglasi (26)
  • nepremicnine.net do 96000 eur do 830 m2 čim manjše nazadnje objavljeni oglasi (9)
  • nepremicnine.net do 96000 eur do 830 m2 čim manjše urejeno (116)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>