• GoHome Professional
nepremicnine.net gradbeno dovoljenje 300 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net gradbeno dovoljenje 300 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net gradbeno dovoljenje 300 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net gradbeno dovoljenje 300 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.704 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, NOVO MESTO, 290.000 €, 300,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2005, 921 m2 zemljišča, v neokrnjeni naravi, asfaltni dostop, bližina Novega mesta, delno opremljena, z gradbenim dovoljenjem, takoj vseljivo, brez nujnih investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR V čistem, neokrnjenem....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 550.000 €, 300,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 1997, 776 m2 zemljišča, P+1+M/2 nad., prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo zelo lepo urejeno in vzdrževano stanovanjsko-poslovno hišo na odlični in mirni lokaciji na Ostrožnem. Hiša po podatkih GURS....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOHINJSKA BISTRICA, 890.000 €, 300,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

Gostinski lokal - hotel, Gorenjska - Bohinjska Bistrica, zgrajeno l. 1980, prenovljeno l. 2024, PK+P+1+M, uporabna površina cca 300,00 m2, zemljišče 497,00 m2. Cena 890.000 EUR. Posredujemo pri prodaji gostinskega lokala s sobami na odlični lokaciji v Bohinjski Bistrici. V stavbi....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net gradbeno dovoljenje 300 m2'
135.000 €
1.150.000 €
110.000 €
  Hiša, GROSUPLJE, 850.000 €, 302,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica - Grosuplje, zgrajena l. 2000, K+P+M, neto tlorisna površina 302,00 m2 (bivalni prostor 183,00 m2, balkon 6,00 m2, klet 86,00 m2, garaža 27,00 m2), zemljišče 1002,00 m2. CENA: 850.000 EUR. V urejenem družinskem naselju Pod gozdom pri Grosuplju posredujemo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Črnuče, 630.000 €, 294,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

294 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2025, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Na prodaj hiša + dve ločeni stanovanji/garsonjeri z odličnim donosom – Črnuče, Ljubljana Na izjemni lokaciji v Črnučah je naprodaj prostorna stanovanjska hiša, ki že danes ustvarja stabilen prihodek....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
  Hiša, KRESNICE, 287.000 €, 283,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

KRESNICE - 283,00 bruto m2 , samostojna hiša ( Marles ) na zemljišču 873 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo - hiša je zadnja v nizu hiš ob gozdu in ponuja veliko zasebnosti. Ogrevanje je na toplotno....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 685.000 €, 318,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

318,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 704 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 685.000,00 EUR Na idilični lokaciji, ob gozdu, na obrobju Ljubljane, v naselju družinskih hiš prodamo samostojno hišo, ki stoji na ravni pravokotni parceli. Dovolj blizu ene največjih mestnih vpadnic,....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

278,45 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,34 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled