• GoHome Professional
nepremicnine.net gradbeno dovoljenje do 75000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net gradbeno dovoljenje do 75000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net gradbeno dovoljenje do 75000 eur cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net gradbeno dovoljenje do 75000 eur cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 71000 eur (malo cenejši)
    • 78000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, RIBNICA, 80.000 €, 571,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
10.04.2026 - 31.405 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

RIBNICA, k.o. Ribnica, prodamo solastniški delež na kmetijskem zemljišču, v skupni površini 2.282,00 m2. Parcela v površini 2.282 m2, se prodaja v deležu ene četrtine (1/4), torej gre za 570,5 m2. Zemljišče se nahaja v bližini naselja Ugar in predstavlja po namenski rabi najboljša....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

VELIKI BAN, k.o. 1336 Orehovec , prodamo delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče, v izmeri 12.145,00 m 2 . Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot delno gozdno in delno kmetijsko zemljišče. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 90.000 €
10.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m 2 ) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 75000 eur cena zrasla (9)
  • nepremicnine.net gradbeno dovoljenje cena zrasla (4)
  • nepremicnine.net gradbeno dovoljenje do 75000 eur (57)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>