• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje 290 m2 do 150000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje 290 m2 do 150000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje 290 m2 do 150000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje 290 m2 do 150000 eur" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 371 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 140000 eur (malo cenejši)
    • 150000 eur (malo dražje)
    • do 425 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SELNICA OB DRAVI, 148.000 €, 271,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-136 Ogled oglasa na strani ponudnika JANŽEVA GORA PROSTORNA HIŠA PRODAMO Na Janževi gori nad Selnico ob Dravi prodamo prostorno družinsko hišo zgrajeno leta 1973. Hiša po podatkih GURS meri 271,0 m2 neto tlorisne površine, od tega je 160,5 m2 bivalne površine.....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 159.000 €, 283,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Stavba je bila vseskozi dobro vzdrževana in deloma adaptirana in sicer leta 1990 streha, z namestitvijo nove kritine in zamenjavo dotrajanih tramov; leta 2003 zamenjana okna, ki so sedaj lesena, z polkni in urejen je bil fasadni omet; tega leta so bila zamenjana vrata v gospodarsko....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 159.000 €, 291,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše v samem centru Višnje Gore. Hiša je bila zgrajena iz kamna leta 1881 in ima 290,80 m2 površine. Hiša je potrebna kompletne prenove, vendar to predstavlja predelavo po željah in s tem izjemen....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje 290 m2 do 150000 eur'
139.000 €
135.000 €
135.000 €
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESIČNO, 135.000 €, 291,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOZJE , Lesično 9, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi zgrajeni leta 1931, dograjeni 1985. Poslovni prostori v izmeri 291,60 m2 se nahajajo v pritličju in nadstropju zgradbe. Poslovni prostori v pritličju so primerni za storitveno dejavnost, skladišče in tudi za....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.364 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled