• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje adaptirano zadnjih 14 d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje adaptirano zadnjih 14 d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje adaptirano zadnjih 14 dni do 300000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje adaptirano zadnjih 14 dni do 300000 eur" je bilo najdenih 32 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.355 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eur (malo cenejši)
    • 310000 eur (malo dražje)
    • do 3400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-11%

Spremembe cen iz 370.000 € na 330.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

95,45 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 322.000 €, 104,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

104 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1994, adaptirano l. 2025, etažna lastnina, uporabno dovoljenje, upravnik, klima, pvc okna, protivlomna vhodna vrata, prodamo. Cena: 322.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo veliko in izjemno lepo štirisobno stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje adaptirano zadnjih 14 dni do 300000 eur'
319.000 €
294.000 €
289.000 €
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 288.000 €, 75,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja se v nizkem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

68,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2017, VP/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo atraktivno 1-sobno stanovanje s pogledom na morje, zastekljen balkon in lastniško parkirišče v garaži, stavba ima dvigalo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V priljubljenem....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 280.000 €, 44,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, adaptirano l. 2000, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR REDKA PRILOŽNOST: ZGODOVINSKI ŠARM S KOMFORTOM – LASTNO PARKIRNO MESTO V CENTRU! Šiška, ob Tivoliju – mir, ki diha z mestom Predstavljajte si: stanovanje s pravo dušo, v stavbi iz leta 1839,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

155,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2017, 378 m2 zemljišča, VP/1 nad., Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z lastnim vrtom v dvostanovanjski hiši, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z vrtom v dvostanovanjski hiši v Krškem,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 159.000 €, 29,00 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
  Stanovanje, SEVNICA, 138.000 €, 56,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2021, polklet, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR V središču Sevnice prodamo svetlo in opremljeno 2,5-sobno stanovanje V centru Sevnica – NHM – prodamo prijetno, svetlo in funkcionalno razporejeno 2,5-sobno stanovanje, ki predstavlja....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, ima tudi majhen balkonček za mizo in 2 stola, svetlo, urejeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 93.900 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 93.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!