• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje balkon z atrijem do 150 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje balkon z atrijem do 150 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje balkon z atrijem do 150 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje balkon z atrijem do 150 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.971 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 499.000 €, 110,00 m2 cca 4540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

110,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 108 m2 zemljišča, P+1, Center Kopra - 2 stanovanji v hiši z atrijem, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR V centru Kopra, na Kmečki ulici, je naprodaj staromeščanska hiša, ki ponuja nekaj, kar je v starem mestnem jedru redko — zasebni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 440.000 €, 165,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, 613 m2 zemljišča, K+P, družinska hiša mb center za kalvarijo, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje balkon z atrijem do 150 m2'
415.000 €
398.000 €
390.000 €
  Stanovanje, KOSEZE, 420.000 €, 87,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

87,4 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., zelo svetlo, funkcionalna razporeditev, velik vrt, balkon, garaža, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Čudovito dvoinpolsobno stanovanje - Vižmarje (1/PK+VP+1+M nadstropje, l. 1920, obnovljeno l.2022) Prodamo prenovljeno....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 388.000 €, 155,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

155 m2, dvojček, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2017, 290 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: cca 388.000,00 EUR Ob regionalni cesti Medvode - Katarina v kraju Trnovec (4 km oddaljeno od Medvod, od Merkatorja v Šiški oddaljeno 12 km), prodamo enoto dvojčka zgrajeno v treh etažah: nizko....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 379.000 €, 165,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m2 zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve popolnoma ločeni,....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 344.000 €, 155,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

155 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2015, 340 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: cca 344.000,00 EUR Ob regionalni cesti Medvode - Katarina v kraju Trnovec (4 km oddaljeno od Medvod, od Merkatorja v Šiški oddaljeno 12 km), prodamo enoto dvojčka zgrajeno v treh etažah: nizko....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 330.000 €, 101,00 m2 cca 3270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

101,4 m2, vrstna, zgrajena l. 2003, 120 m2 zemljišča, P+1, Vrstna hiša na Pobrežju, z vrstno garažo, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na Pobrežju prodamo vrstno hišo, ki je bila zgrajena leta 2003. Hiše je v naselju vrstnih hiš, k hiši spada še vrstna garaža. Hiša je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 311.000 €, 152,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

152,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 961 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 311.000,00 EUR Na prodaj je prostorna, samostojna hiša v urejeni in mirni soseski Kočevja (naselje Trata), obdana z zelenjem, na prostorni sončni parceli. Hiša meri 152,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 280.000 €, 150,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.indomio.si

150,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2007, 728 m2 zemljišča, Družinska hiša v Slovenski Bistrici, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše, ki se nahaja na dobri, mirni lokaciji v Slovenski Bistrici. Hiša je stoji na veliki, lepi ravni....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/