Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 130000 eur tretje nadstropje fakulteta" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.310 €/m2
Omeji iskanje
30.04.2026.,
www.indomio.si
29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si