Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 360 m2 dvorišče zadnjih 7 dni do 120000 eur" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 683 €/m2
Omeji iskanje
Včeraj,
www.indomio.si
100 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 147 m2 zemljišča, P+1, V centru Nove vasi nad Dragonjo je naprodaj stavba potrebna celovite prenove, z velikim potencialom za ureditev prijetnega doma ali počitniške nepremičnine v mirnem istrskem okolju.Objekt obsega približno 100 m2 površine....
19.05.2026.,
www.indomio.si
159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....
18.05.2026.,
www.indomio.si
156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....
19.05.2026.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si