• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 200000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 200000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 200000 eur do 1100 eur/m2 igrišče

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 200000 eur do 1100 eur/m2 igrišče" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 867 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 79000 eur
    • do 99000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 993 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽUŽEMBERK, 216.000 €, 227,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

227,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 232 m2 zemljišča, vodovod, kanalizacija, elektrika, optika, ogrevanje- toplotna črpalka, prodamo. Cena: 216.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska vrstna hiša se nahaja v naselju Žužemberk v starem mestnem jedru. Odlikuje jo odlična....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 159.000 €, 139,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

139,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 762 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v Moravskih Toplicah – odlična priložnost za bivanje ali investicijo! Na prodaj stanovanjska hiša v priljubljenih Moravskih Toplicah, nedaleč vstran od Term Vivat in Term....

 
 
 
  Hiša, DROŽANJE, 153.000 €, 154,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2025.,

www.indomio.si

154,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 867 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna in urejena hiša na mirni sončni lokaciji pri Sevnici V slikoviti in urejeni vasi Drožanje pri Sevnici se prodaja čudovita hiša s prostorno parcelo in veliko mero zasebnosti.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 200000 eur do 1100 eur/m2 igrišče'
145.000 €
149.500 €
139.000 €
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 134.900 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2024, 326 m2 zemljišča, K+P+M, Prodamo stanovanji v dvostanovanjski stavbi s parcelo in teraso z razgledom na Ruše - idealna priložnost za bivanje in oddajanje, prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Prodamo stanovanji v dvostanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Hiša, GOTOVLJE, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1995, 616 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR CENA JE FIKSNA! Spoštovani, Na mirni in lepi lokaciji v Gotovljah je na voljo starejša hiša. HIŠA NI OBNOVLJENA IN JE POTREBNA KOMPLETNE PRENOVE! Hiša stoji na ravni in....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 88.000 €, 163,30 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokacija: Občina Laško, naselje Šentrupert cca 8 km od Laškega ter cca 9 km od Šentjurja objekt se nahaja ob gozdu, z razgledom na okoliške hribe, travnike ter gozdove kljub izdvojenosti iz strogo urabanih središč se v bližini nahaja pošta, trgovina, cerkev, nova osnovna šola, športna....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>