• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 380 m2 luksuzno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 380 m2 luksuzno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 380 m2 luksuzno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 380 m2 luksuzno" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.330 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2010, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR REZIDENCA PRESTOLNICA MIRU IN RAJA Kjer se zgodovina sreča z razkošjem – in vaš lastni bazen. Na 660 metrih nad morjem, v vasici pri Kozini, vas čaka redka priložnost, da....

 
 
 
  Hiša, ŠALOVCI, 850.000 €, 280,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 15.107 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Luksuzna Počitniška Koča z Ogromno Parcelo in Odlična Investicijska Priložnost Cena: 850.000 EUR Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup luksuzne počitniške koče, ki se nahaja v čudovitem....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 790.000 €, 170,00 m2 cca 4650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno luksuzno stanovanje, s pogledom na smučišča, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 380 m2 luksuzno'
680.000 €
590.000 €
490.000 €
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 313,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

313 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2014, 1.250 m2 zemljišča, K+P+1, V središču Rogaške Slatine je na manjšem hribu na voljo čudovita samostojna družinska hiša, ki združuje sodobno udobje z bližino narave. S parcele, obdane z visokimi drevesi, se odpirajo lepi, odprti....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 479.000 €, 243,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 513 m2 zemljišča, P+M, Prostorna in takoj vseljiva stnovanjska hiša, ki ponuja veliko udobja za celotno družino, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR Hiša v Vrbju: 243 m² tišine, prostora in že urejenega življenja. Večina nepremičninskih oglasov vas....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 460.000 €, 81,00 m2 cca 5680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

81,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, pritličje, Luksuzno bivanje v Kranjski Gori - kjer se prefinjenost sreča z naravo, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Predstavljamo vam elegantno trisobno stanovanje, ki združuje vrhunsko oblikovanje, udobje in neprekosljivo lokacijo v središču Kranjske....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 357.000 €, 140,00 m2 cca 2550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

140,7 m2, hiša, zgrajena l. 1800, 723 m2 zemljišča, V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski fontani istrska kamnita hiša, prodamo. Cena: 357.000,00 EUR V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski in Oljčni fontani istrska kamnita hiša. Na prodaj je čudovita....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, 312 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR NA PRODAJ – Luksuzna hiša z galerijo, balkonom, majhno kletjo in dnevnim bivalnim delom s panoramsko steno Lukovek (Občina Trebnje) Iščete sanjski dom, kjer se moderni dizajn sreča s toplino in udobjem?....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 240.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa je vreedna ogleda saj je luksuzno opremljena ima centralno na plin olje v dnevi je tudi kamin, v eni od sob pa je solarij.kličite na 041 749 608 .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje je luksuzno in zelo lepo, nahaja se pri marini v luciji .

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC OB BISTRICI, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

53,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1958, 10.200 m2 zemljišča, bistrica ob sotli, trebče, pomožni kmetijski del stavbe z gradbenim dovoljenjem, zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!