• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 400 m2 prvo nadstrop - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 400 m2 prvo nadstrop - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 400 m2 prvo nadstropje do 220000 eur cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 400 m2 prvo nadstropje do 220000 eur cena zrasla" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.208 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 200000 eur (malo cenejši)
    • 230000 eur (malo dražje)
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 220.628 € na 230.656 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 230.656 €, 95,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 220.628 €
20.05.2026 - 230.656 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 230.656,82 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 205.000 € na 210.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, KOPER, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, PRODAJA - Poslovni prostor / pisarna, 66,50 m2 - Koper (Ankaranska); V poslovnem objektu na Ankaranski cesti v Kopru prodamo svetlo in urejeno pisarno v izmeri 66,50 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju (od skupno 2 nadstropij). Objekt je bil zgrajen....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 400 m2 prvo nadstropje do 220000 eur cena zrasla'
187.718 €
180.000 €
144.000 €
 
+5%

Spremembe cen iz 180.000 € na 189.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 189.000 €, 230,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 180.000 €
05.05.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.450 m2 zemljišča, K+P+M, Kombinacija mirnega podeželskega okolja in lepe razgledne lege, ki je zelo privlačna za vse, ki iščete stik z naravo, a hkrati dostopnost do osnovne infrastrukture, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Hiša s skupno površino....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled