• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 70000 eur - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net najdražje do 70000 eur - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 70000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 70000 eur" je bilo najdenih 1 096 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 343 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 910 m2
    • 910 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 910 m2
    • 1100 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eur (malo cenejši)
    • 73000 eur (malo dražje)
    • do 44 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 65.000 €, 1748,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

1.748 m2, zazidljiva, Prodamo zidanico s pomožnim kmetijskim objektom, sadovnjakom in manjšim gozdičkom.Objekt je bil zgrajen leta 1980 in legaliziran z gradbenim dovoljenjem za zidanico leta 1989. Zidanica ima pripadajoči parceli velikosti 1380 m2 in 368 m2, na parceli ob zidanici....

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 65.000 €, 703,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

703 m2, zazidljiva, 789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

65 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 652 m2 zemljišča, čudovit vikend z razgledom in goricami, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita hiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina, zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 65.000 €, 3956,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

3.956 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na prodaj je zemljišče v Počehovi pri Mariboru s čudovitim razgledom na mesto. Skupna površina 3.956 m2 vključuje 789 m2 zazidljivega in 3.167 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela leži ob novem naselju, dostop je urejen po občinski cesti.....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, Prodaja se posest manjša posest v okolici Laškega, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodaja se posest velikosti 2,7 ha gozda, 0,37 ha drugih kmetijskih površin. Na kmetiji se nahajata dva starejša objekta, stara kmečka hiša in pomožni kmetijski objekt....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

65 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 652 m2 zemljišča, K+P, hiša s hišno številko ali vikend, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita počitniškabhiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina,....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 65.000 €, 4352,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

4.352 m2, zazidljiva, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo zemljišče z gradbenim dovoljenjem na mirni lokaciji v Dobležičah, med....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 65.000 €, 125,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

125,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1924, klet, naprodaj opremljen gostinski lokal v ormožu, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Lokal se nahaja v centru Ormoža, v poslovno stanovanjskem objektu - kletni prostor. Objekt je letnik izgradnje 1925, gostinski lokal pa ima 125, m2 neto tlorisne....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 65.000 €, 524,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicijo Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki se nahaja na odlični lokaciji v Hočah. Značilnosti zemljišča: zemljišče je ravno, velikost 524 m2 namembnost: stavbno zemljišče komunalna....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

128 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, 475 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2, zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, VELIKA NEDELJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

70,1 m2, zidan, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2016, 1.342 m2 zemljišča, naprodaj očarljiv vikend na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj je prijeten in v celoti opremljen vikend na čudoviti lokaciji z odprtim razgledom in veliko mero zasebnosti. Objekt, zgrajen leta....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-15 Ogled oglasa na strani ponudnika 11.000 m2, zazidljiva, zemljišče se nahaja ob potoku Raša, ima urejen dostop, lasten izvir vode. Za gradnjo je v veljavi gradbeno dovoljenje za zidavo stanovanjskega objekta, izdelani so temelji in temeljna plošča objekta. Parcela....

 
 
 
  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nesta.si

GABRSKA GORA - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
  Hiša, GABRSKA GORA, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

20 m2, lesen, zgrajen l. 2015, 4.679 m2 zemljišča, P+M, Na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, ob asfaltni cesti, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je že postavljen izjemno....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 64.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-44 Ogled oglasa na strani ponudnika POSLOVNI PROSTOR na PREPOZNAVNI LOKACIJI, Celje, Nova vas, Ul. Mesta Grevenbroich, cca 78 m2 Celje (Nova vas), naprodaj je poslovni prostor, na prepoznavni in frekventni lokaciji (neto površina GURS 45,4 m2), dejanska površina....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 63.500 €, 179,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-55 Ogled oglasa na strani ponudnika V belokranjski vasi Zilje nad reko Kolpo posredujemo pri prodaji stare kmečke hiše s pomožnim objektom ter s kmetijskim zemljiščem v izmeri 4.356 m2. Objekt je dvoetažen s pritličjem in nadstropjem, podstrešje je neizkoriščeno.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 62.490 €, 21759,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

21.759 m2, kmetijsko zemljišče, delno gozdno v velikosti 1394 m2, ravna parcela, sončna, blizu lokalne asfaltne poti, blizu avtoceste LJ-Trojane-Vransko, prodamo. Cena: 62.490,00 EUR Pogoj lastnika: - kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% - kupec plača sestavo prodajne....

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 810)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>