• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 70000 eur Zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 70000 eur Zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 70000 eur Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 70000 eur zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 398 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 650 m2
    • do 810 m2
    • 810 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 810 m2
    • 970 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eur (malo cenejši)
    • 73000 eur (malo dražje)
    • do 43 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BIZELJSKO, 60.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

prodam dve gradbeni parceli, voda, elektrika je na parceli, dovoz je asfaltiran. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, 1/1 nad., center mesta, bližina glavne avtobusne postaje, frekventna lokacija, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI KONJICE, Center: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu Stari trg 15. Poslovni prostor....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 70000 eur zadnjih 7 dni'
49.000 €
65.000 €
65.000 €
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nesta.si

GABRSKA GORA - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 60.000 €, 1066,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

1.066 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR SELNICA OB DRAVI, Spodnji Slemen: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1066 m2. Parcela je po prostorskem planu v celoti opredeljena kot površina za stanovanjsko gradnjo, kar omogoča gradnjo različnih tipov stanovanjskih objektov....

 
 
 
  Zemljišče, STAVEŠINSKI VRH, 60.000 €, 3783,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

3.783 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavešinski Vrh čudovito posestvo velikosti 3.783 m2 z osupljivim razgledom, popolnim mirom in veliko zasebnosti. Komunalno opremljeno (elektrika, voda), ograjeno, z bazenom, ribnikom, sadovnjakom, leseno hiško in kotički za druženje. Idealno....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 58.000 €, 4116,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

4.116 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na izjemni sončni lokaciji v naselju Frankolovo prodamo čudovito parcelo z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem in izdelano projektno dokumentacijo, kar omogoča takojšnji začetek gradnje brez dodatnega urejanja dokumentacije.....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 53.000 €, 53,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

53 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1930, adaptiran l. 2020, pritličje, oddaja poslovnega prostora - gostinski lokal, celovška cesta, ljubljana, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Na odlični in frekventni lokaciji na Celovški cesti v Ljubljani oddamo poslovni prostor, ki je urejen in opremljen....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 48.650 €, 1946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

1.946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 PRODAJA STAVBNEGA ZEMLJIŠČA – Sevnica, Ribniki Na mirni in prijetni lokaciji v Sevnici prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.946 m², namenjeno stanovanjski gradnji. Parcela se nahaja na lepo dostopni....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLATINA PRI PONIKVI, 43.900 €, 3205,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

3.205 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.900,00 EUR Šentjur, Dramlje, Slatina pri Ponikvi V ponudbi nepremičnin je odlična in edinstvena priložnost nakupa parcele v velikosti 3.205 m2 (po GURS-u), ki je sestavljena iz gradbenega in kmetijskega zemljišča, kjer je tudi zasajen vinograd....

 
 
 
  Zemljišče, RADLEK, 43.285 €, 33976,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

33.976 m2, kmetijsko zemljišče, RADLEK: 33.976 m2, kmetijsko zemljišče, V katastrski občini Radlek je na voljo več kmetijskih zemljišč, skupne velikosti 33.976 m2, prodamo. Cena: 43.472,00 EUR, prodamo. Cena: 43.285,00 EUR Prodajajo se kmetijska zemljišča v izmeri 33.976 m2, katera....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 28.000 €, 2985,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.985 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, zidan hlev, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Prodamo zemljišče s hlevom na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Zemljišče je v skupni velikosti 2.985 m2, ki je....