• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 70000 eur lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 70000 eur lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 70000 eur lekarna

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 70000 eur lekarna" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 825 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2
    • do 310 m2
    • 310 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 310 m2
    • 380 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eur (malo cenejši)
    • 73000 eur (malo dražje)
    • do 234 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

99,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 3.574 m2 zemljišča, P+M, Na mirni lokaciji v naselju Petišovci pri Lendavi prodamo zazidljivo, ravno zemljišče, na kateri stoji stara kmečka hiša, z vsemi komunalnimi priključki. V bližini se nahajajo šola, vrtec, trgovine, lekarna ter avtocesta....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 70000 eur lekarna'
59.500 €
70.000 €
69.900 €
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1949, V centru Maribora, na frekventni Slovenski ulici, je naprodaj poslovni prostor velikosti 45,5 m2. Razporejen v dveh etažah, primeren za različne dejavnosti - od storitvene do pisarniške ali manjše gostinske. Odlična vidnost in lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 65.000 €, 524,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicijo Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki se nahaja na odlični lokaciji v Hočah. Značilnosti zemljišča: zemljišče je ravno, velikost 524 m2 namembnost: stavbno zemljišče komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR STRAŽA, Resa, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 535,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

535 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice 2, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 535 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 77,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

77,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1897, adaptirana l. 2002, 677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 38.000 €, 508,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

508 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela blizu narave, čeprav le streljaj od Maribora! V mirnem okolišu v Miklavžu, prodajamo stavbno zemljišče v izmeri 508m2. Sončna parcela je na koncu slepe ulice. Kraj nudi vso potrebno infrastrukturo, hkrati pa tudi ogromno sprehajalnih....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-27 (od skupaj 26)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr