• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje gradbeno dovoljenje lek - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje gradbeno dovoljenje lek - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje gradbeno dovoljenje lekarna

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje gradbeno dovoljenje lekarna" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.782 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 850.000 €, 302,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica - Grosuplje, zgrajena l. 2000, K+P+M, neto tlorisna površina 302,00 m2 (bivalni prostor 183,00 m2, balkon 6,00 m2, klet 86,00 m2, garaža 27,00 m2), zemljišče 1002,00 m2. CENA: 850.000 EUR. V urejenem družinskem naselju Pod gozdom pri Grosuplju posredujemo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 767.000 €, 210,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

210 m2, vrstna, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2018, 542 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, Mirna lokacija v mestu - Veliko zasebnosti - Odlična razporeditev, prodamo. Cena: 767.000,00 EUR Na prodaj je izjemno svetla in prostorna zadnja vrstna hiša v nizu, ki ponuja popolno zasebnost, razgibano....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje gradbeno dovoljenje lekarna'
687.000 €
360.000 €
415.000 €
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 155,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.02.2026 - 530.000 €
04.04.2026 - 500.000 €
21.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

155,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, P+M, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Hiša stoji....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 115,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 500.000 €
11.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

115,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, K+P, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Dodaten....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

210 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2010, 874 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR NOVO MESTO, Drska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 210,00 m2 (uporabne površine 109,00 m2), zgrajene l. 1974 ter zasnovane v dveh etažah, P + N. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2005, 2.400 m2 zemljišča, Na mirni lokaciji v naselju Rače prodamo samostojno medetažno hišo na veliki ograjeni parceli 2.400 m2. Hiša nudi 200 m2 neto površine, tri spalnice ter prostoren bivalni del z izhodom na balkon in teraso.....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 112 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 248.000,00 EUR PENTHOUSE Z GARAZO IN VRTOM – DOBROVA Kjer se udobje zlije z naravo - vstopite v svojo oazo miru! Predstavljamo vam redkost na trgu – prostoren penthouse z lastnim vrtom,....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 53.730 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji enostanovanjske hiše, ki ji pripada tudi starejša domačija. Hiša stoji v mirnem podeželskem naselju Gradišče v Kozjanskem parku, v občini Kozje. Nepremičnini pripada izjemno velika parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 185.000 €, 134,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

134,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2009, 1.784 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Imenje, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 134,70 m2 (uporabne površine 65,20 m2), zgrajene l. 1987, dograjene l. 2009, ter zasnovane v treh etažah,....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Hrpelje Nova soseka samostojnih hiš. STAVBNO ZEMLJIŠČE 500 m2 + IZDANO GRADBENO DOVOLJENJE za samostojno hišo 170m2 + PLAČANI KOMUNALNI PRISPEVKI (do parcele urejen električni, vodovodni, fekalni in telekomunikacijski....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Hiša, MATERIJA, 139.000 €, 85,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2010, 832 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki se nahaja v naselju Materija, ob glavni cesti Kozina – Starod. V oddaljenosti približno 6 kilometrov se nahaja trgovina, lekarna,....

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-17 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr