• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje padla cena 200 m2 ureje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje padla cena 200 m2 ureje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje padla cena 200 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje padla cena 200 m2 urejeno" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.603 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 495.000 € na 475.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ARJA VAS, 475.000 €, 195,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 495.000 €
23.04.2026 - 475.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

195 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1908, adaptirana l. 2008, 2.091 m2 zemljišča, P+1, Na obrobju naselja Arja vas, prodamo večjo stanovanjsko hišo z garažo in veliko parcelo, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, na obrobju Arje vasi, prodamo večjo stanovanjsko....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.