• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje urejeno cena zrasla do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje urejeno cena zrasla do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje urejeno cena zrasla do 100000 eur 50 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje urejeno cena zrasla do 100000 eur 50 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manjši)
    • 50 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 95000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PETROVČE, 83.000 €, 51,10 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281039-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, svetlega dvosobnega stanovanja s čudovitim razgledom na okoliške gozdove. Stanovanje v izmeri 51,1 m2 se nahaja v mansardi manjše večstanovanjske stavbe z 8 stanovanji, zgrajene leta 1880.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Koroška Vrata, 90.000 €, 52,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, pritličje, Spoštovani,prodamo izredno funkcionalen in svetel ulični poslovni prostor z veliko izložbo na Koroški cesti 52, 2000 Maribor. Poslovni prostor se nahaja v urejenem poslovno-stanovanjskem objektu in obsega....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOLENJSKE TOPLICE, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

54,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2007, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Pionirska cesta, prodamo poslovni prostor - opremljen gostinski lokal v izmeri 54,60 m2 in s teraso 33 m2. Poslovni prostor je opremljen in lahko takoj obratuje. Možno ga....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-224 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v objemu narave, je naprodaj novejša (2004) brunarica v Pongracu, Griže. Če iščete vikend za oddih od mestnega vrveža z obilico prostočasnih aktivnosti, je to nepremičnina za vas. Objekt je bil grajen leta....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net najdražje urejeno do 100000 eur 50 m2 (10)
  • nepremicnine.net najdražje urejeno cena zrasla do 100000 eur (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>