• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje vsaj 400 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje vsaj 400 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje vsaj 400 m2 padla cena urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje vsaj 400 m2 padla cena urejeno" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 285 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 9800 eur
    • do 12000 eur (povprečna cena)
    • do 14000 eur
    • do 123 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 2.599.324 € na 2.525.324 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JELŠA, 2.525.324 €, 17063,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 2.599.324 €
08.04.2026 - 2.525.324 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

17.063 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 17.063 m2, pri čemer je približno 15.200 m2 stavbnega zemljišča. Parcela je ravne in pravokotne oblike. Ima urejeno ZK stanje in je po dokončnem poplačilu pripravljena na takojšnji prevzem. Stavbni del zemljišča....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 499.000 € na 449.000 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 449.000 €, 440,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.01.2026 - 499.000 €
08.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 1.800 m2 zemljišča, K+P+M, Nadstandardna hiša v Moravskih Toplicah nudi prestižno in udobno bivanje ali odlično investicijsko priložnost. 440 m2 bivalne površine, 3 nadstropja, 9 sob, bazen, garaža, terasa in čudovit razgled. Primerna za večgeneracijsko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje vsaj 400 m2 padla cena urejeno'
375.000 €
169.000 €
160.000 €
 
-4%

Spremembe cen iz 413.750 € na 397.200 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 413.750 €
21.03.2026 - 397.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 164.900 € na 157.000 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LESIČNO, 157.000 €, 502,00 m2 cca 310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.08.2025 - 164.900 €
03.03.2026 - 157.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2025.,

www.indomio.si

502 m2, hiša, zgrajena l. 1994, 2.000 m2 zemljišča, P+1+M, Večji poslovno stanovanjski kompleks, Lesično, prodamo. Cena: cca 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno dokončanega poslovno-stanovanjskega objekta v Lesičnem, zgrajenega leta 1994. Objekt stoji na zemljišču velikosti....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1260,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

1.260 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.260m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1261,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

1.261 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 113.400,00 EUR ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.261m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 95.000 €, 4496,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti