• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje zadnjih 7 dni do 2380 m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje zadnjih 7 dni do 2380 m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje zadnjih 7 dni do 2380 m2 do 2300 eur Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje zadnjih 7 dni do 2380 m2 do 2300 eur nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2260 m2 (malo manjši)
    • 2500 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2100 eur (malo cenejši)
    • 2400 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 845.000 €, 243,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, penthouse, Ljubljana Bežigrad, stavba zgrajena l. 2024, 2/2. nad., dvigalo, skupna površina 243,70 m2, bivalni prostor 144,50 m2, terasa 60,20 m2, parkirni prostor 39,00 m2 – ni vključen v ceno). CENA: 845.000 EUR (vključen DDV). OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 120,00 m2 cca 4580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

120,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1902, adaptirano l. 2008, 3/4 nad., prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Na izjemno zaželeni lokaciji v samem centru mesta je na voljo prostorno staromeščansko 4-sobno stanovanje z bivalno površino 114,3 m². Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 283.000 €, 86,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, 916 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 283.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine Na odlični in mobilni lokaciji je na prodaj stanovanjska hiša skupaj z dvema gospodarskima objektoma. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini vse potrebne....

 
 
 
  Hiša, STUDENCE, 279.000 €, 181,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

181,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 1.464 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji novejše stanovanjske hiše z izjemno lokacijo in čudovitim razgledom, ki se razprostira nad celotno Savinjsko dolino. Nepremičnina se nahaja v naselju Studence nad....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 256.500 €, 156,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

156,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, adaptirana l. 2018, 873 m2 zemljišča, P+1, samostojna dvostanovanjska hiša, sončna lokacija, družinam prijazna ulica, prostorna hiša, urejena, vzdrževana, prodamo. Cena: 256.500,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA VITA - GORNJA RADGONA - OB PROGI V Gornji....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 187.650 €, 1251,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net najdražje zadnjih 7 dni do 2380 m2 nazadnje objavljeni oglasi (24)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr