• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena čim manjše 200 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena čim manjše 200 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena čim manjše 200 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena čim manjše 200 m2" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.394 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 96000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 185.000 € na 180.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 185.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.719 m2 zemljišča, K+P+1, Naprodaj stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodaja se stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju. Stavba se nahaja na zemljišču velikem 1719....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 272.000 € na 249.999 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KRANJSKA GORA, 249.999 €, 194,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 280.000 €
26.02.2026 - 272.000 €
03.04.2026 - 249.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

194,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2007, 79 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 249.999,00 EUR Naprodaj je stanovanjska hiša na Dovjem v Mojstrani v Občini Kranjska Gora, z bruto tlorisno površino 194,4 m2. V sklopu te površine je še en ločen pritlični prostor v izmeri....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net padla cena čim manjše 200 m2'
494.000 €
195.000 €
125.000 €
 
-4%

Spremembe cen iz 495.000 € na 475.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ARJA VAS, 475.000 €, 195,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 495.000 €
23.04.2026 - 475.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

195 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1908, adaptirana l. 2008, 2.091 m2 zemljišča, P+1, Na obrobju naselja Arja vas, prodamo večjo stanovanjsko hišo z garažo in veliko parcelo, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, na obrobju Arje vasi, prodamo večjo stanovanjsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 169.900 € na 149.500 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GENTEROVCI, 149.500 €, 201,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.900 €
08.05.2026 - 149.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

201,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2008, 1.395 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR PRODAMO STANOVANJSKO HIŠO V GENTEROVCIH – MIRNA LOKACIJA NA OBROBJU NASELJA Na prodaj stanovanjska hiša v naselju Genterovci, občina Lendava. Hiša se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 230.000 € na 179.900 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALE DOLE, 179.900 €, 210,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 230.000 €
21.05.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

210 m2, hiša, zgrajena l. 1773, 98.166 m2 zemljišča, K+P, Stara kmetija - Male Dole, prodamo. Cena: cca 179.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji čudovitega, strnjenega kmetijskega posestva v naselju Male dole nad Vojnikom, ki ponuja izjemno priložnost za življenje v objemu narave ali....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 549.000 € na 499.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BEGUNJE NA GORENJSKEM, 499.000 €, 211,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 800.000 €
04.06.2025 - 749.000 €
18.11.2025 - 649.000 €
15.01.2026 - 599.000 €
13.02.2026 - 549.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Gorenjska – Radovljica (Begunje na Gorenjskem), zgrajena l. 1700, skupna površina 211,30 m2, zraven pripada še skedenj, zgrajen l. 1994 v velikosti 275,90 m2, hlev, zgrajen l. 1750 v velikosti 74,90 m2 ter dodatna manjša samostojna hiša, zgrajena l. 1935 z neto tlorisno....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 224.860 € na 216.683 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 216.683 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.07.2025 - 224.860 €
27.03.2026 - 216.683 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

216,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1999, pritličje, Odlična poslovna priložnost- VIP pisarne. Za neverjetnih 1041 EUR/m2 lahko dvignete kakovost vašega posla na višjo raven. Rezervirajte svoj kvadrat še danes, prodamo. Cena: 999,00 EUR/m2 VELIKONOČNA POSLOVNA....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled