• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena čim manjše banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena čim manjše banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena čim manjše banka

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena čim manjše banka" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.515 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 309.000 € na 298.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, IZOLA, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 309.000 €
14.05.2026 - 298.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

78,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., Na odlični, mirni lokaciji v Izoli, le 300metrov od morja, prodamo lepo razporejeno štirisobno stanovanje bruto tlorisne površine 78 m2, v drugem nadstropju stavbe, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Iščete svoj novi dom....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net padla cena čim manjše banka'
150.000 €
1.180.000 €
390.000 €
 
-3%

Spremembe cen iz 385.000 € na 372.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 372.000 €, 85,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.03.2026 - 385.000 €
11.04.2026 - 372.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, 143 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 372.000,00 EUR Splošni opis: Stanovanje se nahaja na v dvostanovanjski hiši z ločenim vhodom ter dobri lokaciji. V neposredni bližini je lpp, trgovina, tržnica, banka, ZDR. Hiša ima dva lastnika.Stanovanje....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 759,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

759,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, 6.036 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, proizvodni prostor, zgrajen 1990, ki obsega proizvodni prostor s površino 365,1m2, tehnični prostor s površino 13,3m2, poslovni prostor ( pisarna)....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 6)

<< <1> >>