• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena čim manjše obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena čim manjše obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena čim manjše obnovljena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena čim manjše obnovljena" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.812 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 170 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 369.000 €
09.04.2026 - 349.000 €
30.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

64,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2025, VP/1 nad., povsem prenovljeno, opremljeno, prostorno, parkirno mesto, loža, shramba, funkcionalna razporeditev, vpisano v ZK, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Ljubljana - Rudnik / Povsem prenovljeno 3-sobno stanovanje / Pripadajoče....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net padla cena čim manjše obnovljena'
298.000 €
135.000 €
205.000 €
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.950 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 149.950 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 175.000 €
10.04.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 149.950 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, K+P, Na mirni in hkrati zelo dostopni lokaciji v širšem središču Murske Sobote, na Partizanski ulici, je na voljo urejena in vzdrževana stanovanjska hiša, ki je bila v zadnjih letih postopno celovito posodobljena, prodamo.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1995, 616 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR CENA JE FIKSNA! Spoštovani, Na mirni in lepi lokaciji v Gotovljah je na voljo starejša hiša. HIŠA NI OBNOVLJENA IN JE POTREBNA KOMPLETNE PRENOVE! Hiša stoji na ravni in....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 285.000 € na 255.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, CELJE, 255.000 €, 163,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 285.000 €
21.05.2026 - 255.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 628 m2 zemljišča, K+P+1, Stanovanjska hiša Celje, prodamo. Cena: cca 255.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne stanovanjske hiše na iskani lokaciji v neposredni bližini centra mesta Celje. Hiša s skupno površino 163,9 m² neto tlorisnih....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 299.900 € na 279.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 279.900 €, 173,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 299.900 €
21.03.2026 - 279.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

173,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2023, 969 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 279.900,00 EUR DOKLEŽOVJE – MIRNA LOKACIJA, HIŠA Z GARAŽO IN GOSPODARSKIM POSLOPJEM V naselju Dokležovje na lepi in mirni lokaciji prodamo stanovanjsko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 494.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PEKRE, 494.000 €, 198,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €
21.05.2026 - 494.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 494.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 189.900 € na 175.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JUROVSKI DOL, 175.000 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 189.900 €
28.03.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1972, 44.357 m2 zemljišča, K+P, predstavljamo vam čudovito staromeščansko hišo - kmetijo, ki se nahaja na izjemni, mirni in sončni lokaciji v Svetem Juriju v Slovenskih goricah, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 349.990 € na 319.999 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PODLESJE, 319.999 €, 226,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 349.990 €
23.04.2026 - 319.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

226 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 2.808 m2 zemljišča, Idilična hiša iz leta 1930 v Podlesju pri Kočevju. V srcu gozda ponuja 4 etaže in 1485 m2 gradbenega zemljišča. Popolnoma obnovljena z novo streho (2023) in fasado (2023). Ogrevanje na drva. Idealna za turistični....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 1.280.000 € na 1.180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.04.2026 - 1.280.000 €
19.05.2026 - 1.180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 490.000 € na 449.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MENGEŠ, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

286 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2000, 476 m2 zemljišča, V Mengšu se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša, kjer je bila bivša gostilna, torej je objekt poslovno stanovanjski- Hiša je bila obnovljena 4 leta nazaj in sicer je nova elektrika, voda, kanalizacija,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 282.000 € na 250.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LITIJA, 250.000 €, 329,00 m2 cca 760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 282.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 490.000 € na 419.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, RIMSKE TOPLICE, 419.000 €, 369,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 490.000 €
24.03.2026 - 419.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

369 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 5.055 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR V naselju Globoko – Rimske Toplice se prodaja izjemno atraktiven in prostorsko velik večnamenski kompleks, ki obsega stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom (hala), ločen gospodarski objekt ter....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 164.900 € na 157.000 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LESIČNO, 157.000 €, 502,00 m2 cca 310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.08.2025 - 164.900 €
03.03.2026 - 157.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2025.,

www.indomio.si

502 m2, hiša, zgrajena l. 1994, 2.000 m2 zemljišča, P+1+M, Večji poslovno stanovanjski kompleks, Lesično, prodamo. Cena: cca 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno dokončanega poslovno-stanovanjskega objekta v Lesičnem, zgrajenega leta 1994. Objekt stoji na zemljišču velikosti....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.