• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena čim manjše urejeno 180 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena čim manjše urejeno 180 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena čim manjše urejeno 180 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena čim manjše urejeno 180 m2" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.475 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manjši)
    • 190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 495.000 € na 475.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ARJA VAS, 475.000 €, 195,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 495.000 €
23.04.2026 - 475.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

195 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1908, adaptirana l. 2008, 2.091 m2 zemljišča, P+1, Na obrobju naselja Arja vas, prodamo večjo stanovanjsko hišo z garažo in veliko parcelo, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, na obrobju Arje vasi, prodamo večjo stanovanjsko....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled