• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena do 1000 eur/m2 prvo na - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena do 1000 eur/m2 prvo na - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena do 1000 eur/m2 prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena do 1000 eur/m2 prvo nadstropje" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 554 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 320 m2
    • 380 m2
  •  Po ceni
    • 950 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1000 eur/m2 (malo dražje)
    • do 60000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 1.458.250 € na 1.366.951 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 1.366.951 €, 1535,00 m2 cca 890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.12.2024 - 1.535.900 €
04.06.2025 - 1.458.250 €
03.04.2026 - 1.366.951 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – kombiniran prostor, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 1986, 1./4.nad. v poslovni stavbi, skupna površina 1535,90 m2. Cena: 890,00 EUR/m2 + DDV. Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Stegnah, s hitrim dostopom do obvoznice, posredujemo pri prodaji proizvodnih prostorov....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net padla cena do 1000 eur/m2 prvo nadstropje'
149.000 €
890.000 €
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled