• GoHome Professional
nepremicnine.net urejeno čim večje ogrevanje je ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net urejeno čim večje ogrevanje je ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net urejeno čim večje ogrevanje je centralno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net urejeno čim večje ogrevanje je centralno" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.273 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 94000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PRISTAVA PRI MESTINJU, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-165 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno vzdrževane stanovanjske hiše Vonarje, ki je bila zgrajena leta 1920, dozidana 1990, ter stoji na 14232 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 146,50 m2 skupne površine, od tega 60.90 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, HUM PRI ORMOŽU, 470.000 €, 504,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2024.,

www.indomio.si

504,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 13.836 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na enkratni lokaciji, na odprtem in samem na Humu pri Ormožu prodamo sijajno, zares prostorno in udobno hišo etažnosti K+VP+N, skupne površine 504,10 m2, zgrajene leta 2005. Hiša z ohišnico....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net urejeno čim večje ogrevanje je centralno'
89.000 €
249.000 €
319.000 €
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

198 m2, samostojna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 1986, 912 m2 zemljišča, K+P+1+M, 2 stanovanji v stanovanjski hiši in garaža, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Na atraktivni lokaciji na Vrbanski cesti v Mariboru, v večstanovanjski hiši z vrtom, prodajamo polovico objekta z dvema stanovanjema....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!