• GoHome Professional
nepremicnine.net urejeno Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net urejeno Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net urejeno Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net urejeno najnovejše" je bilo najdenih 26 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.577 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 187.650 €, 1251,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net urejeno najnovejše'
160.000 €
340.000 €
195.000 €
  Stanovanje, IZOLA, 295.000 €, 49,00 m2 cca 6020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

49,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2002, 12,8 m2 zemljišča, klet, lastniško parkirno mesto v garaži, odlična lokacija, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2s stanovanja v 1n na odlični lokaciji 2 min do promenade, trgovine, ZD, šole, vrtca ali knjižnjice. Velika prednost....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 540.000 €, 230,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

230,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2000, 211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 540.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo v Kranju V Stražišču prodamo samostojno hišo (K+P+1+2), ki nudi udobno bivanje za eno ali več družin. Razporeditev: Hiša je razdeljena v 4 etaže: klet,....

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 500.000 €, 3318,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Rogaška Slatina, skupna površina zemljišča 3.318,00 m2. Cena: 500.000,00 EUR. Na izjemni lokaciji v Rogaški Slatini, posredujemo pri prodaji zemljišča z že pridobljenimi gradbenimi dovoljenji za izvedbo projekta petih samostojnih enostanovanjskih hiš. Lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 540.000 €, 114,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

114,8 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., Na izjemno priljubljeni lokaciji v Kosezah prodamo prestižno 3-sobno penthouse stanovanje, ki se nahaja v najvišjem nadstropju urejenega in prenovljenega bloka z dvigalom. Stanovanje je bilo....

 
 
 
  Hiša, STUDENCE, 279.000 €, 181,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

181,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 1.464 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji novejše stanovanjske hiše z izjemno lokacijo in čudovitim razgledom, ki se razprostira nad celotno Savinjsko dolino. Nepremičnina se nahaja v naselju Studence nad....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA, 240.000 €, 362,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

362 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 1.144 m2 zemljišča, prostorna hiša - za večje družine ali preureditev v več bivalnih enot, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR V Biljah naprodaj večja hiša na lepem večjem, sončnem zemljišču. Nahaja se v zaželeni in mirni soseski novejših družinskih....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJI GASTERAJ, 169.000 €, 165,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2024, 34.291 m2 zemljišča, K+P+M, V osrčju neokrnjene narave, na sončni in mirni lokaciji v Zgornjem Gasteraju pri Jurovskem Dolu, vas pričakuje čudovita samostojna hiša, ki ponuja popoln umik od mestnega vrveža in življenje v objemu....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LIMBUŠ, 1.089.000 €, 1050,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.050 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2006, 2.423 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.089.000,00 EUR V Poslovni coni Limbuš prodamo poslovni objekt z industrijsko-skladiščnimi prostori in s pisarnami. Objekt je bil zgrajen leta 2006. Višina industrijsko-skladiščnih prostorov je....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 256.500 €, 156,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

156,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, adaptirana l. 2018, 873 m2 zemljišča, P+1, samostojna dvostanovanjska hiša, sončna lokacija, družinam prijazna ulica, prostorna hiša, urejena, vzdrževana, prodamo. Cena: 256.500,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA VITA - GORNJA RADGONA - OB PROGI V Gornji....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGRADIŠČE, 419.000 €, 69308,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

69.308 m2, posest, mešana namenska raba, približno 1.200 m2 je zemljišča v območju razpršene poselitve, ostalo je kmetijsko in gozdno zemljišče, vse parcele strnjene okoli stanovanjske hiše, sončna lega, čudovit pogled proti Ljubljani in Alpam, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR Čudovita....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 350.000 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

152,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2021, 683 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na izjemno zanimivi, mirni in zaželeni lokaciji pod Pohorjem v Mariboru vam ponujamo edinstveno hišo z velikim potencialom. Predmet prodaje je dvostanovanjska hiša z ločenimi....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFLJICA, 780.000 €, 236,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

236,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2016, 1.282 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prostorna družinska hiša s pripadajočim zemljiščem in velikim vrtom Na izjemno mirni in zeleni lokaciji na obrobju Ljubljane v Škofljici prodamo prostorno samostojno hišo,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2025, 6/9 nad., prodamo. Cena: 268.000,00 EUR PRODAMO: Svetlo in takoj vseljivo 2-sobno stanovanje v Prisojah (Koper) Na odlični in priljubljeni lokaciji v naselju Prisoje posredujemo pri prodaji prijetnega, redno vzdrževanega in funkcionalnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 160.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.kvadrat-nepremicnine.si

16,3 m², garsonjera, adaptirana l. 2004, 1/5 nad., na odlični lokaciji, ob Ljubljanici, primerno tudi za študente ali oddajanje, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Lokacija: na odlični lokaciji v centru mesta, ob Ljubljanici, v bižini so šole, fakultete. Stanovanje je vseljivo brez večjih....