• GoHome Professional
nepremicnine.net urejeno adaptirano čim manjše Zad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net urejeno adaptirano čim manjše Zad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net urejeno adaptirano čim manjše Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net urejeno adaptirano čim manjše zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.814 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eur
    • do 410000 eur (povprečna cena)
    • do 490000 eur
    • do 4100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, ima tudi majhen balkonček za mizo in 2 stola, svetlo, urejeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net urejeno adaptirano čim manjše zadnjih 14 dni'
155.000 €
112.000 €
105.600 €
  Stanovanje, SEVNICA, 138.000 €, 56,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2021, polklet, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR V središču Sevnice prodamo svetlo in opremljeno 2,5-sobno stanovanje V centru Sevnica – NHM – prodamo prijetno, svetlo in funkcionalno razporejeno 2,5-sobno stanovanje, ki predstavlja....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

68,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2017, VP/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo atraktivno 1-sobno stanovanje s pogledom na morje, zastekljen balkon in lastniško parkirišče v garaži, stavba ima dvigalo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V priljubljenem....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 420.000 €, 87,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

87,4 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., zelo svetlo, funkcionalna razporeditev, velik vrt, balkon, garaža, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Čudovito dvoinpolsobno stanovanje - Vižmarje (1/PK+VP+1+M nadstropje, l. 1920, obnovljeno l.2022) Prodamo prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 490.000 €, 93,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

93,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1922, adaptirano l. 2019, 5/5 nad., svetlo, kakovostno prenovljeno in popolnoma opremljeno stanovanje v centru mesta s parkiriščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR V centru Ljubljane na Miklošičevi cesti je na voljo svetlo in prostorno stanovanje, ki je....

 
 
 
  Stanovanje, VANGANEL, 474.000 €, 99,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1988, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 474.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Vanganelu, le približno 4 km od Kopra, je naprodaj prostorno stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki ponuja veliko uporabne površine, zasebnosti in potenciala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 322.000 €, 104,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

104 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1994, adaptirano l. 2025, etažna lastnina, uporabno dovoljenje, upravnik, klima, pvc okna, protivlomna vhodna vrata, prodamo. Cena: 322.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo veliko in izjemno lepo štirisobno stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 18)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled