• GoHome Professional
nepremicnine.net vsaj 400 m2 terasa najdražje baze - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net vsaj 400 m2 terasa najdražje baze - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net vsaj 400 m2 terasa najdražje bazen

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net vsaj 400 m2 terasa najdražje bazen" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.618 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 1.899.999 €, 440,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 1.336 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.899.999,00 EUR Razkošna vila z izjemnim razgledom na Ptujski grad, Ptujsko jezero in mesto Ptuj Na eni izmed najlepših lokacij na Ptuju je naprodaj brezhibno zasnovana vila, ki združuje arhitekturno dovršenost,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net vsaj 400 m2 terasa najdražje bazen'
497.000 €
1.480.000 €
980.000 €
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 499.000 € na 449.000 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 449.000 €, 440,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.01.2026 - 499.000 €
08.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 1.800 m2 zemljišča, K+P+M, Nadstandardna hiša v Moravskih Toplicah nudi prestižno in udobno bivanje ali odlično investicijsko priložnost. 440 m2 bivalne površine, 3 nadstropja, 9 sob, bazen, garaža, terasa in čudovit razgled. Primerna za večgeneracijsko....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 6)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.