• GoHome Professional
nepremicnine.net vsaj 780 m2 do 540 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net vsaj 780 m2 do 540 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net vsaj 780 m2 do 540 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net vsaj 780 m2 do 540 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 513 eur (malo cenejši)
    • 567 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOKEV, 61.857 €, 783,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-253 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče Lokev - bližina Lipice in italijanske meje, 783 m2, zazidljivo. Vodovodni, elektro in telekomunikacijski priključek v bližini. Bližina Divače, Sežane in avtoceste (6km).Cena 79 eur/m2i. Za več informacij smo vam na....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 339.850 € na 313.600 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 313.600 €, 896,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 350.000 €
17.01.2026 - 339.850 €
28.02.2026 - 313.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 896m². Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 78.000 €, 780,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Blatu v Slovenskih Konjicah prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Na parceli je voda in elektrika, ter cesta do parcele, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR Na obeh straneh so že pozidani hiši. Pokličite za več informacij. .

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 780,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu narave, primerno za različne bivalne ali investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 390.000 €, 786,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za navedeni objekt imam gradbeno dovoljenje za izgradnjo stanovanjske hiše s poslovnimi prostori za gostinsko dejavnost na zemljišču parc. Št. 1082/4 K.O. Podgorica, Ljubljana. .

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net vsaj 780 m2 (1572)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si